BMW 3 Gran Turismo

2.0 320d xDrive AT
15 190
per month
Get a quote
Months
15 000 Km/year
Services 
Aplikace My Arval
Arval Assistance
Havarijní pojištění
Pojištění
Servisní údržba a opravy

Specifications

Caracteristics

Doors 
5 doors
Transmission 
Automatic
Model Year 
2 019
Horsepower 
190
CO² 
cl-C 121 to 140g/km
Fuel type 
Diesel
Motor Displacement 
1 995cm³
Average Consumption 
5,5 l/100 km
Available exterior colors 
Dle katalogu výrobce

Standard Equipment

Standard Equipment: 
Multifunkční přistrojový panel
Model Sport Line
paket Business Class
Paket ConnectedDrive Plus

Exclusive Optionals

Alarm, Vysokotlaké ostřikovače světlometů, Dešťový senzor, LED mlhová světla, Remote Services, Sportovní kožený volant, Dojezdové Runglaty, 18"kolá, Zadní parkovací asistent, Vyhřívání sedadel řidiče a spolujezdce

Services

Aplikace My Arval

Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i  v mobilní verzi My Arval Mobile.

Arval Assistance

Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

Havarijní pojištění

Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

Pojištění

Povinné ručení a havarijní pojištění v ceně.  Ve splátce je zahrnuto kompletní pojištění – povinné ručení, havarijní pojištění i pojištění všech obvodových skel. Na přání je možné přidat i různá doplňková pojištění, jako například pojištění sedadel, pojištění právní odpovědnosti atd.

Servisní údržba a opravy

S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

Get a quote

Make a new search