Lexus NX

2.5 300h 145kW 4WD Limited Edition
Speciální nabídka
18 790 Kč 17 750
per month
Get a quote
Months
30 000 Km/year
Services 
Aplikace My Arval
Arval Assistance
Havarijní pojištění
Pojištění
Servisní údržba a opravy

Specifications

Caracteristics

Doors 
5 doors
Transmission 
Automatic
Model Year 
2 020
Horsepower 
197
CO² 
cl-C 121 to 140g/km
Fuel type 
Hybrid
Motor Displacement 
2 494cm³
Average Consumption 
5,7 l/100 km
Available exterior colors 
Dle katalogu výrobce

Exclusive Optionals

Asistent rozjezdu do kopce, Zadní parkovací kamera, Parkovací senzory, 18"kola z lehkých slitin, střešní ližiny, kožené čalounění, Vyhřívání předních sedadel, Dvouzónová automatická klimatizace, Navigační systém Lexus Premium

Services

Aplikace My Arval

Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i  v mobilní verzi My Arval Mobile.

Arval Assistance

Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

Havarijní pojištění

Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

Pojištění

Povinné ručení a havarijní pojištění v ceně.  Ve splátce je zahrnuto kompletní pojištění – povinné ručení, havarijní pojištění i pojištění všech obvodových skel. Na přání je možné přidat i různá doplňková pojištění, jako například pojištění sedadel, pojištění právní odpovědnosti atd.

Servisní údržba a opravy

S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

Get a quote

Make a new search