Představení nových digitálních nástrojů

Představení nových digitálních nástrojů

Friday, June 26, 2015

Jako součást svého strategického programu ONE ARVAL představila společnost Arval na mezinárodní tiskové konferenci v Londýně 26. 6. 2015 zcela nové digitální nástoje.

 

ARVAL CZ, který je předním poskytovatelem v oblasti operativního leasingu, oznámila spuštění jedinečné nabídky pro oblast telematiky Arval Active Link a zároveň zahájila novou mezinárodní službu Arval Webstore. Zdokonalení se dočkaly také již existující služby Arval Websites, Arval Analytics, Arval Fleet View a Arval Mobile+. Posledně dvě jmenované umožňují uživatelům přístup k novým modulům, novým ukazatelům a rychlejší dobu odezvy. „Tento unikátní integrovaný soubor nástrojů nabízí našim zákazníkům bezproblémovou navigaci v prostoru Arval a poskytuje jim příležitost podrobně monitorovat veškeré aspekty jejich vozových parků v reálném čase a sebejistě se zapojovat do strategických rozhodnutí,“ dodává Bart Beckers, obchodní ředitel společnosti. Aplikace dostupná na smartphonech Arval Mobile+, nabízí řidičům užitečné informace o jejich smlouvě, vozidle a cestách a zároveň informace
o dopravní situaci a mnoho dalšího.

 

V předstihu před digitální vlnou

Společnost Arval se rozhodla reagovat na rychlý digitální vývoj a dva roky po zahájení iniciativy Arval Smart Experience zaměřila své úsilí na digitální svět. Tímto chce svým zákazníkům poskytnout možnost využívat nejmodernější technologie a jejich funkčnost. Řada nástrojů proto byla vylepšena a zdokonalena. Cílem společnosti je nejen udržet si náskok před digitální vlnou, ale především pak uspokojit nové i budoucí potřeby svých zákazníků. Zmíněné digitální transformace společnosti umožnily rozsáhlé investice do zdokonalení celé infrastruktury Arvalu. Tyto investice se navíc opírají o specializované a plně angažované digitální týmy.


Arval Active Link pro oblast telematiky

„Služby založené na telematice a data, která poskytují, jsou klíčová nejen pro automobilový sektor, ale také pro budoucnost full-service leasingu,“ komentoval velké investice společnosti do telematiky v roce 2013 generální ředitel společnosti Arval Philippe Bismut. „Full-service leasing čeká rozsáhlá transformace a my dnes s velkým potěšením oznamujeme, že Arval je se svou nabídkou Arval Active Link o výrazný krok napřed,“ dodal Bismut.
 

Arval Active Link je první integrovaná nabídka pro oblast telematiky na trhu, díky níž Arval nyní může svým zákazníkům poskytovat podrobné informace o vozidle a chování jeho řidiče, které jsou doprovázeny celou řadou proaktivních služeb. Arval Active Link stojí €3 měsíčně a k dispozici jsou volitelné moduly, každý za cenu dalších €2 měsíčně. Na český trh bude uveden počátkem září 2015.

 

Obchodní ředitel Arvalu Bart Beckers vidí jako hlavní výhodu Arval Active Link jak větší bezpečnost pro řidiče, tak větší soukromí pro klienty na základě shromážděných dat.

 

„Množství, rozmanitost a kvalita údajů, které lze díky Arval Active Link shromažďovat a přínosy s tím spojené jsou tak rozsáhlé, že Arval vynaloží velké úsilí na rozvoj nejjednodušších nástrojů a nejužší podpory pro své zákazníky, zvláště pak prostřednictvím svého poradenského subjektu Consulting. To proto, aby jim umožnil přístup k samotné podstatě nových technologií, které je schopen nabídnout,“ vysvětluje Bart Beckers.

 

Arval Webstore nabídne až 500 modelů vozidel

Novinkou společnosti je také spuštění národních webových stránek, prostřednictvím kterých Arval nabízí malým a středním podnikům (SME) přístup do Arval Webstore. Jde o první službu orientovanou na oblast B2B, která obsahuje nabídky full-service leasingu z neomezeného seznamu vozidel (40 značek, 500 modelů) bez nutnosti registrace.

 

Press Contact

Petr Dospiva, Head of Product and Marketing ARVAL CZ
Phone 
261109011