Překonání hranice 12 000 vozů

Překonání hranice 12 000 vozů

Thursday, July 16, 2015

ARVAL CZ má před konkurencí stále výrazný náskok. Jako jediná leasingová společnost vykazuje každoroční nárůst flotily.

 

ARVAL CZ letos slaví již 12 let svého působení na českém trhu, během kterých si může připsat opravdu úspěšné obchodní výsledky.
ARVAL CZ již od svého založení v roce 2003 vykazuje pravidelný každoroční nárůst své flotily. V porovnání s konkurencí je tak jedinou leasingovou společností v České republice, které se něco takového podařilo.


V roce 2007 společnost zaznamenala překročení 5000 vozidel, zatímco o čtyři roky později už ARVAL dosáhl na hranici 10 tisíc aut. K dnešnímu dni si druhý nejsilnější leader operativního leasingu u nás může ke svým úspěchům přičíst více než 12 tisíc financovaných vozů.


Za dosažením neustálého růstu společnosti ARVAL CZ stojí čtyři důležité kroky: stanovení správné obchodní strategie, vysoká úroveň kvality služeb, zavedení skvěle fungujících Account teamů a v neposlední řadě také úspěšná implementace nových IT technologiích a chytrých aplikací pro správu vozových parků.

 

Samozřejmě nejdůležitějším klíčem k úspěchu jsou zákazníci Arvalu a jejich loajalita, která převyšuje 80% a Arval neustále pracuje na jejím rozvoji a prohlubování vztahů se svými klienty.

Press Contact

Petr Dospiva, Head of Product and Marketing ARVAL CZ
Phone 
261109011