Arval získal důležitého klienta EPH

Arval získal důležitého klienta EPH

Monday, March 23, 2015

ARVAL CZ získal významného klienta. Stal se jím Energetický a průmyslový holding (EPH)

 

Leasingová společnost ARVAL CZ dodá v roce 2015 více než 800 vozidel přední energetické skupině EPH. Ta zaměstnává přes 12000 lidí a zahrnuje více než 60 podniků z oblasti těžby uhlí, výroby tepla a elektřiny z klasických i obnovitelných zdrojů včetně distribuce těchto energií, stejně jako obchodu s elektřinou a plynem.

 

EPH je aktivní i na dalších trzích a to především na Slovensku, kde se slovenská pobočka Arvalu již stará o flotilu 1.500 vozidel. ARVAL CZ dodává do EPH pestrý mix značek a modelů a to jak osobních, tak užitkových vozidel. Vozy jsou pronajímány na kratší dobu, než je u operativního leasingu obvyklé, což bude v budoucnu pro trh ojetin generovat velmi zajímavé mladé vozy s nízkým nájezdem kilometrů.

 

„Arval jsme si vybrali nejen kvůli atraktivní, komplexní nabídce, ale především s ohledem na kvalitu poskytovaných služeb, kterou potvrzují dobré reference z trhu a výsledky Arvalu za poslední roky. Samozřejmě pro nás byly velice důležité zkušenosti ze spolupráce s Arvalem na Slovensku a jeho schopnost zvládnout tento projekt na několika trzích,“ dodává Petr Kudela ze společnosti EPH.

 

Press Contact

Lenka Vlčková, Marketing Manager ARVAL CZ
Phone 
261109011