Home > Roční vozy a jejich výhody

Roční vozy a jejich výhody

Roční vozy a jejich nedoceněné výhody

ARVAL CZ v roce 2016 spustil portál www.rocnivozyprodej.cz, který se zaměřuje na prodej ročních automobilů ze skončeného operativního leasingu. Roční vozy s sebou nesou řadu výhod, pojďme se tedy podívat na ty, které jsme zařadili mezi nedoceněné a o kterých by bylo vhodné více mluvit.

 

Jasný původ, garance najetých kilometrů i stále platná záruka. To jsou tři hlavní výhody ročních vozů od ARVAL CZ. Ovšem benefitů, které s sebou takovéto vozy přináší, je mnohem více. Proč tedy zvolit automobil ze skončeného operativního leasingu?

V případě zájmu pořízení ojetého vozu mají lidé problém s tím, že se většinou jedná o již starší vozy (3 a více let), které mají navíc vysoký nájezd kilometrů.
Velmi častým problémem je v tomto případě nepravdivé podávání informací o reálném nájezdu, stáčení tachometrů, a také absence servisních záznamů. Nabízí se tedy možnost koupě nového vozu. Zde se však potýkáme s vysokou pořizovací cenou, která během prvního roku od pořízení rapidně ztrácí svou původní výši, a to až o 20 %. Co tedy v takové situaci dělat?
 

Skončený operativní leasing poskytuje k odkoupení roční vozy

Ideálním a poměrně novým alternativním řešením je nabídka ročních vozů po skončeném operativním leasingu, která dokonale spojuje výhody ojetých a zcela nových vozů. Jedná se o vozy se stářím cca 1 rok, které jsou po jednom jediném majiteli. Součástí je atraktivní výbava, jasný a doložený původ v České republice, kompletní a pravidelný servis i tovární záruka. V nabídce najdete klasické, užitkové i prémiové vozy, na své si tedy přijde každý zájemce.

 

>> Podívejte se na nabídku ročních vozů ze skončeného operativního leasingu. <<