Průběh výběrového řízení

Jak to u nás probíhá

Reakce na inzerát

Prohlédněte si aktuálně otevřené pozice a v případě zájmu o uplatnění v naší společnosti nám zašlete svůj aktuální strukturovaný životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat kvalifikačním požadavkům na některou z pozic, budeme Vás nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Pokud Vás zástupce HR oddělení nebude kontaktovat do 3 týdnů po Vaší reakci, nebyl jste vybrán do přijímacího řízení.

 

Přijímací řízení

V prvním kole Vás čeká osobní setkání se zástupcem oddělení Lidských zdrojů. Na pohovoru Vám představíme pracovní pozici, o kterou máte zájem. Následně nás Vy blíže seznámíte s Vašimi zkušenostmi, kompetencemi, silnými stránkami, postojem a zájmem.

 Úspěšní kandidáti jsou následně pozváni do druhého kola, ve kterém je čeká pohovor s budoucím nadřízeným. Během setkání získáte podrobné informace o konkrétní pracovní náplni i o pracovním prostředí. V případě, že budete vybráni, budeme Vás kontaktovat s konkrétní nabídkou a podmínkami zaměstnání.

 

Adaptace

Po Vašem nástupu probíhá adaptační období, ve kterém Vám pomůžeme rychle se seznámit s firemní kulturou, Vaším týmem, pozicí a odpovědnostmi. Ihned po nástupu Vás čeká vstupní školení, na kterém se seznámíte s organizační strukturou společnosti a pomůžeme Vám s orientací ve firemních procesech. Blíže Vás také seznámíme s firemními benefity a strukturou vzdělávání. V období adaptace Vám pomůžeme se plně integrovat do naší společnosti.

 

Pro návrat do sekce Kariéra - klikněte ZDE.

Práce v ARVAL CZ - muž při pracovním pohovoru