Získat nabídku

Spojte se s námi. Možná, že letos budeme vaším nejlepším rozhodnutím.

Prostřednictvím níže uvedeného formuláře si u nás domluvte schůzku. Rádi analyzujeme vaše pravidla pro používání služebních vozidel a dáme vám prodejní nabídku nebo nabídku zpětného pronájmu. Na ještě čekáte? Koneckonců, čas jsou peníze.

Možnost prodeje nebo zpětného pronájmu

Nechte si od nás připravit nabídku prodeje nebo zpětného pronájmu. Tímto řešením rozvážete kapitál investovaný do svého vozového parku a dostanete okamžitou finanční injekci. Odebráním vozidel z vašeho majetku vylepšíte finanční poměry a již neponesete rizika z dalšího prodeje ani údržby.

Revidujte svá pravidla pro služební vozidla

Provedeme pečlivou analýzu vašich pravidel pro služební vozidla a navrhneme pravidla nová. Začneme s technickými a finančními parametry, ale také plně zvážíme dopad na vaši personalistiku a společenskou odpovědnost firmy. Nabídneme vám ideální výběr vozidel a nejlepší financování i možnosti servisu.

Srovnání ušité na míru

Jakmile nám předložíte všechny potřebné údaje, včetně podrobností o správě vašeho současného vozového parku, rádi vám na míru vytvoříme porovnání mezi způsobem financování, jehož nyní využíváte k nákupu vozidel, a operativním leasingem, který poskytuje Arval.