Naše produkty

Řada produktů, která splňuje všechny potřeby

Whether you want a contract for 1 day or 5 years, Arval’s range of solutions offers flexibility and reliability and helps you keep control of your costs.

Ať už chcete smlouvu na 1 den nebo kontrakt na 5 let, nabídka řešení od Arvalu nabízí flexibilitu i spolehlivost. Díky ní budete moci udržet své náklady pod kontrolou.

Vertical Tabs

LONG-TERM RENTAL

Dlouhodobé smlouvy Arval trvají 2 až 5 let (i když mohou být ještě delší). Můžete využívat nové auto bez počátečních nákladů. Namísto toho si v rozpočtu rozplánujete výdaje jako pevnou měsíční částku. Nabízíme nejširší výběr modelů a naše konkurenceschopné náklady hrají ve prospěch naší kupní síly. Zařídíme za vás všechny aspekty řízení údržby i výměny pneumatik. V případě potřeby vám dodáme náhradní vozidla. Zbavíme vás problémů se správou automobilu... či celého vozového parku.

STŘEDNĚDOBÝ PRONÁJEM
Z různých důvodů možná budete potřebovat jistoty operativního leasingu automobilu, ale nebudete chtít dlouhodobý závazek. Střednědobý pronájem (Mid-Term Rental) je jednoduchý a flexibilní produkt zahrnující všechny služby.

Střednědobé pronájmy automobilů vám umožní využívat leasing v rozmezí od 1 do 24 měsíců. Jednoduše si určíte délku smlouvy a související počet ujetých kilometrů a my vám vybereme nejvhodnější model a dodáme ho hned následující den. Tímto řešením překonáte dobu, kdy čekáte na dodání nového vozidla, a můžete se tak vypořádat se sezónními pracemi, dočasnými projekty nebo potřebami na přesun během návštěv kolegů ze zahraničí. Tento balíček obsahuje údržbu, pojištění a asistenci.

KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM
Krátkodobé pronájmy (Short-Term Rental) pro vás skýtají tu výhodu, že za vozidla platíte pouze tehdy, když je potřebujete, a tak si můžete být jistí, že nad svým rozpočtem budete mít vždy plnou kontrolu.

Mnoho organizací právě potřebuje flexibilitu krátkodobých pronájmů vozidel. Díky smlouvám Arval můžete provozovat vozový park s automobily i dodávkami a platit za vozidla jen tehdy, když je potřebujete. Vrátíte je, až je nebudete potřebovat. U krátkodobých smluv Arval nejsou sankce za předčasné ukončení. Nevznikají žádné dlouhodobé závazky. Nejkratší doba pronájmu je pouze 1 den. A nejen to. Všechny náklady na servis a údržbu jsou v ceně. Získáte veškeré pohodlí, které byste mohli kdy potřebovat.

Sdílení automobilů Arval
Když některý z vašich zaměstnanců potřebuje služební vozidlo využívat jen příležitostně, je inovativní služba Car Sharing od Arval flexibilní řešení pro zvýšení mobility zaměstnanců.

Arval vám může poskytnout pronajímaná vozidla, která budou dostupná všem zaměstnancům, kteří je budou používat. Uživatelé si pomocí svého chytrého telefonu nebo webové aplikace mohou automobil zarezervovat. Jejich chytré telefony též fungují jako virtuální klíče pro otevření vozidla, takže se zbavíte nutnosti předávání klíčů k danému automobilu. Tento alternativní program mobility dovoluje, aby správci vozového parku usnadnili mobilitu zaměstnanců a zároveň snížili náklady i omezili ekologickou stopu společnosti.