Home > Potrebuji Partnera Svuj Vozovy Park > Arval pro řidiče

Arval pro řidiče

Vaši řidiči mohou sehrávat úlohu při udržování nízkých nákladů.

Arval přichází s jedinečným rozhraním, díky němuž si mohou vaši řidiči vozidlo vybrat, spravovat ho a zajišťovat jeho servis. Jsou informováni o využívání vozidla prostřednictvím on-line digitálních nástrojů, což napomáhá k regulaci nákladů.

Jeden kontaktní bod

Arval řeší všechny aspekty leasignové smlouvy s řidičem: výběr a sestavení vozidla podle kritérií nastavených v Company car policy, objednávku a správu vozidla, školení řidičů, včetně ekologicky šetrného používání a bezpečnosti. Řešíme veškeré stížnosti, jež se vyskytnou, provádíme objednávky servisu a vyřizujeme nehody, pokud se stanou.

Udržujeme řidiče bdělé a informované

Informace jsou klíčem k úspěšnému vztahu mezi Arvalem a řidiči, na něž dohlíží. Proto nabízíme vašim řidičům neustálý tok dat, a to prostřednictvím nejmodernějších mobilních aplikací a přístup k on-line platformě, jež obsahuje i archiv s historickými údaji. Tímto způsobem jsou vaši řidiči pravidelně informováni o používání leasingových vozidel -- a uvědomují si související náklady.

Řízení provozních nákladů

Společnosti, které Arval využívají, zjišťují průměrný pokles provozních nákladů o 10 %. Jak to děláme? Jednoduše zlepšujeme chování řidičů za volantem. Řidiči jsou co nejvíce zapojení do používání jejich auta, jsou také neustále o něm informováni. Čtvrtletní souhrn srovnává jejich záznamy o nehodách, náklady na servis, spotřebu paliva i emise CO2 s přednastavenými standardy.

Průzkum spokojenosti řidičů.

Byli bychom rádi, kdyby byl vztah s Arvalem výhodný i z hlediska řidičů. Proto pravidelně mezi nimi provádíme průzkum, ve kterém zjišťujeme stav vozidla, které jim bylo dodáno, a kvalitu i rychlost služeb, jež jim coby klientům poskytujeme, v čase dodávky i po ní. Vítáme jakákoli doporučení, kterými by vylepšili náš vztah.

 

Digitální služby zvlášť navržené pro řidiče

Arval vašim řidičům dodává nejnovější technologie: mobilní aplikace, jež je informují o používání jejich vozidla a které jim napomáhají zlepšovat jejich dovednosti za volantem.

Arval Mobile+

Tato mobilní aplikace dává vašim řidičům konkrétní informace o vozidle i dokumentaci, kterou potřebují, a to kdykoli a kdekoli. Tímto procesem šetří vaší společnosti drahocenný čas i peníze. Tato aplikace, která je dostupná pro uživatele mobilních telefonů iPhone a Android, přináší živé mapy s nejbližšími servisy a místy údržby. Řidiči si mohou dojednat servisní schůzku přímo v jejich smartphonu nebo tabletu a mohou také nahlížet do složky plné užitečných dokumentů.

K vlastnostem dostupným řidičům přes Arval Mobile+ patří:

 • používání technologie GPS
 • kompletní údaje o vozidle a odpočet doby k času obnovy
 • Přímý přístup ke stálé telefonní podpoře Arval
 • Mapy se servisy a místy pro údržbu
 • Stránka pro rezervaci servisu

Arval Mobile+ [HIPPOS COUNTRIES]

Tato mobilní aplikace dává vašim řidičům konkrétní informace o vozidle i dokumentaci, kterou potřebují, a to kdykoli a kdekoli. Tímto procesem šetří vaší společnosti drahocenný čas i peníze. Tato aplikace, která je dostupná pro uživatele všech mobilních telefonů, přináší živé mapy s nejbližšími servisy a místy údržby, archiv dokumentů, uživatelské statistiky a zprávy ze společnosti Arval. Řidiči si mohou dojednat servisní schůzku přímo ve svém smartphonu nebo tabletu a mohou si mohou prohlížet užitečné dokumenty.

K vlastnostem dostupným řidičům přes Arval Mobile + patří:

 • používání technologie GPS
 • Kompletní údaje o vozidle a odpočet doby k času obnovy
 • Přímý přístup ke stálé telefonní podpoře Arval
 • Mapy se servisy a místy pro údržbu
 • Stránka pro rezervaci servisu
 • Archiv dokumentů
 • Čtvrtletní statistika

Arval Drive Challenge

Arval Drive Challenge je zábavná digitální hra, jejíž přidaná hodnota spočívá ve zdokonalování chování vašich řidičů za volantem. Tato bezplatná mobilní aplikace (jež je dostupná pro uživatele iPhonu i Androidu) slouží ke zvýšení povědomí řidičů o stylu jejich řízení a, jak doufáme, bude mít na něj pozitivní vliv. Arval Drive Challenge využívá technologii GPS v mobilních telefonech pro měření rychlosti řidičů, stylu zrychlování i brzdění. Poukazuje na oblasti, v nichž by mohlo dojít ke zlepšení, a rozdává odměny za dobré řízení. Zde uvádíme seznam několika speciálních vlastností Arval Drive Challenge.

 • Využívá technologii GPS
 • Měří výkon řízení při každé cestě automobilem
 • Identifikuje oblasti pro zlepšení
 • Uděluje odměny
 • Přímo propojuje se sociálními sítěmi