Operativní leasing a správa vozového parku – naše produkty

Ať už bude smlouva na 1 den nebo 5 let, řada produktů ARVAL nabízí flexibilitu i spolehlivost

Pro Vaše podnikání i Vaše řidiče nabízíme komplexní a jedinečnou nabídku produktů a služeb, a to od financování flotily vozidel až po její řízení tím nejefektivnějším způsobem

 

Dlouhodobý pronájem (Long-Term Rental)

Snadný a nákladově efektivní způsob, jak financovat a spravovat služební vozidla. Dlouhodobý pronájem Vám umožní pronajímat si nejnovější automobily a dodávky, a to bez počátečních kapitálových investic potřebných k jejich koupi.

Dlouhodobý pronájem

 

 

Střednědobý pronájem (Mid-Term Rental)

Z různých důvodů možná budete potřebovat jistoty operativního leasingu, ale nebudete chtít dlouhodobý závazek. Pro tyto případy je ideálním řešením střednědobý pronájem vozidel od společnosti Arval.

Střednědobý pronájem

 

 

Krátkodobý pronájem (Short-Term Rental)

Krátkodobý pronájem vám přináší tu výhodu, že za vozidla platíte pouze tehdy, když je potřebujete. Můžete si tak být jisti, že nad svým rozpočtem budete mít vždy plnou kontrolu.

Krátkodobý pronájem

 

 

Správa vozového parku (Management Only)

Produkt Správa vozového parku je primárně určen těm klientům, kteří z jakýchkoliv důvodů preferují variantu vlastnictví svého vozového parku, ale zároveň by chtěli využít i veškeré výhody vyplývající z full-servis operativního leasingu bez financování vozidel.

Správa vozového parku

produkty

Zajímáte se také o nabídku služeb k operativnímu leasingu?