Home > Potřebuji auto > Proč operativní leasing?

Proč operativní leasing?

Operativní leasing: lepší než kupovat auta

Operativní leasing je dokonalým řešením pro potřeby přepravy ve vaší společnosti. Proč? Protože si najímáte na starosti o správu a vedení vašich služebních automobilů někoho jiného. Dovolte nám, ať se o celý proces postaráme.

Co znamená operativní leasing?

Operativní leasing znamená, že dodáte druhé společnosti vozidla, která jsou potřeba k tomu, aby zaměstnanci mohli plnit své každodenní úkoly. Oproti běžné představě není leasing ani levnější, ani dražší než přímý nákup automobilu. Náklady jsou víceméně stejné. Primární důvod pro operativní leasing je ten, že správa automobilů není vaší hlavní podnikatelskou činností - naší ale ano. Staráme se, aby proces probíhal hladce a jednoduše. Měsíčně zaplatíte pevně stanovenou částku a my se postaráme o každodenní správu automobilů. Má to ještě jeden přínos: omezíte velikost potřebné pracovní síly.

Arval vám nabízí více než jen operativní leasing. Zaměřujeme se také na kvalitu vozidel, rychlý a snadný nákup i dodání, nezbytné služby pro vozový park, ale rovněž i péči o zákazníky (zákazníkům i řidičům nasloucháme), transparentnost, přístupnost, odborné znalosti.

 

Mnoho výhod leasingu

Existuje nesčíslné množství výhod, jež plynou z pronájmu vozidel:

  • Riziko převádíte na jinou společnost
  • Snižujete čas potřebný na správu vozidel a řešení takových problémů, jakými jsou platby, běžný servis, vadná auta a silniční nehody.
  • Vaše náklady držíme pod kontrolou -- vy k tomu nemusíte vyvíjet žádné další úsilí
  • Získáte větší transparentnost:
    • Vaši zaměstnanci mají jasné cíle, které jsou založeny na objektivních kritériích, jež mohou splnit
    • Vaše společnost může provádět finanční prognózy a předpovídat své útraty v delším časovém horizontu