Proč Arval?

Díky Arvalu je operativní leasing snadný

Arval je spolehlivý a zkušený partner na poli operativního leasingu automobilů. Má síť čítající více jak 1000 korporátních klientů.

Proč si vybrat Arval?

Arval je tím pravým partnerem ve světě operativního leasingu vozidel. Proč? Protože jsme zkušení: Poskytujeme služby 100 000 profesionálům, spravujeme 144 000 vozidel v podnicích i v malém podnikatelském segmentu a máme širokou síť 1 000 partnerů. Nabídneme vám jakýkoli typ vozidla na dobu, kterou si budete přát: jeden měsíc, 12 měsíců, 2 roky, 5 let, či dokonce ještě déle. Naše on-line platforma -- Arval Smart Experience -- je zcela přístupná jednak řidičům, jednak klientům. Jen jedno kliknutí vás tak dělí od vám určeného account manažera.

Arval Smart Experience

Projekt Arval Smart Experience, který funguje v 25 zemích, poskytuje vám i vašemu řidiči více rychle přístupné informace díky interakci skrze několik kanálů. Coby klient můžete nahlížet na vozový park prostřednictvím jednoho vstupního bodu -- Arval Connect -- a přes Fleet View získáte základní výkonnostní indikátory během okamžiku. Rovněž můžete získat nejnovější informace z automobilového průmyslu. Vaši řidiči mohou s námi zůstat kdykoli a kdekoli v kontaktu díky neustále aktualizované mobilní aplikaci, jež jim nabízí všechny hlavní funkce desktopové verze.

 

Apps