Arval Rental

Flexibilní pronájem šitý na míru

Někdy se těžko odhaduje, na jak dlouho budete potřebovat pronajmout vozidlo a na kolik bude využíváno. Arval proto přichází s produktem Mid-Term Rental, který nabízí flexibilní řešení vašeho vozového parku na dobu 1–24 měsíců. Stačí si vybrat příslušnou třídu vozu a odeslat objednávku na Arval. Cena pronájmu se stanovuje dle doby zapůjčení vozu – při předčasném vrácení neplatíte žádný poplatek, pouze se cena přepočítá na skutečně čerpané období.

 

Arval Mid-Term Rental nabízí nejlepší řešení – flexibilitu krátkodobého pronájmu a kompletní servis úplného operativního leasingu.

 

Vyberte si požadovanou třídu a my pro vás vybereme vhodné vozidlo. Daný vůz poté přistavíme do 1 pracovního dne.

Pokud chcete oproti původně sjednaným podmínkám pronájem prodloužit, ihned získáte nižší cenu pronájmu odpovídající novému trvání smlouvy.

V případě předčasného vrácení ani toto není problém. V tomto případě vypočítáme cenu na základě skutečného trvání smlouvy. Neplatíte žádný storno poplatek.

 

Pro koho je Mid-Term Rental určený?

Pro kohokoli, kdo potřebuje flexibilní leasingovou smlouvu, zejména pak na následující situace:

1) Váš zaměstnanec má pracovní smlouvu na dobu určitou

2) Váš zaměstnanec pracuje na časově omezených projektech

3) Váš zaměstnanec čeká na své nově objednané vozidlo v rámci operativního leasingu

4) Vaše společnost musí řešit sezónní výkyvy

5) Začínáte podnikat a zatím přesně neznáte své potřeby v rámci užívání vozidla

 

Na základě společné konzultace zvážíme, zda je pro vás Arval Mid-Term Rental vhodný. Proto tedy v tomto případě neváhejte kontaktovat svého Account Managera.

ARVAL CZ - nabídka operativního leasingu