Partneři-dodavatelé

Pokyny pro partnery a dodavatele

Našich dodavatelů a partnerů si ceníme a snažíme se nabídnout jim pravidelné informace týkající se pravidel partnerství se společností Arval.

Vertical Tabs

Údržba, oprava a pneumatiky

Naše technické oddělení, na něhož se můžete obracet telefonicky nebo e-mailem, vám s radostí odpoví na vaše dotazy, utrpí-li vaše vozidlo poškození karoserie, bude-li potřeba opravit či vyměnit sklo, pokud bude nutné přezout pneumatiky nebo bylo-li vám vozidlo dodáno ve špatném stavu (např. pokud mělo poškozený interiér nebo exteriér apod.)

Poškození karoserie nebo škody při nehodě

Je nezbytné, abyste se telefonicky spojili s naším technickým oddělením, pokud došlo k poškození karoserie nebo nehodě u vozu od společnosti Arval. Opravy mohou provádět jen naši obchodní partneři po udělení souhlasu.

Dodání pronajatého vozidla od Arvalu

Pokud budete potřebovat doručit pronajaté vozidlo Arval, informujte prosím naše nákupní oddělení předem. Aby doručení proběhlo rychle a hladce, musí být předem schváleno. Pamatujte na to, že je potřeba alespoň tří pracovních dnů, než bude automobil předán řidiči. Arval musí vyřídit osvědčení o pojištění, pokud je potřeba, objednat palivové karty a zaslat vám veškerou potřebnou dokumentaci.

Návrat vozidla Arval

Řidiči rádi vracejí své stávající vozidlo v den, kdy si přebírají vozidlo nové. Pokud budete chtít zařídit vrácení vozidla, dejte nám prosím telefonicky vědět. Zařídíme, aby bylo rychle vyzvednuto.

Staňte se partnerem!

Arval se snaží nabízet svým klientům a řidičům co nejlepší kvalitu služeb. Proto jsme uzavřeli smlouvy s mnoha dodavateli, kteří splňují jednotné standardy kvality. Vždy rádi uslyšíme, co nám může vaše společnost nabídnout. Chcete-li se stát jedním z našich partnerů a potřebujete v této věci více informací, budeme rádi, když se s námi telefonicky spojíte.