AOS – ARVAL OUTSOURCING SOLUTIONS

ARVAL OUTSOURCING SOLUTIONS

Arval opět potvrzuje pozici hlavního inovátora v oblasti poskytování operativního leasingu na českém trhu. V roce 2017 dokončil a svým stávajícím i novým firemním klientům začal nabízet zcela unikátní službu pod názvem Arval Outsourcing Solutions, která svým zacílením reaguje na potřeby a přání klientů v oblasti fleet managementu.

 

Služba ARVAL OUTSOURING SOLUTIONS byla iniciována a následně vyvinuta na základě výsledků Arvalem uskutečněného detailního průzkumu trhu. Ten potvrdil, že stále více klientů začíná preferovat a od poskytovatelů operativního leasingu očekávat také nadstandardní servis umožňující plný outsourcing všech činností souvisejících se správou fleetu. Hlavní charakteristikou této nové služby, která tvoří jakousi nadstavbu k full service operativnímu leasingu, je tak právě zajišťování komplexní péče o řidiče a správa vozového parku v souladu s interními pravidly (car policy) klienta Arvalem. Jejím uvedením na trh Arval významně rozšířil dosavadní nabídku poskytovaných služeb.

 

„Klient, který se rozhodne Arval Outsourcing Solutions využívat, bude schopen soustředit veškeré své zdroje na své podnikání a nebude nucen zabývat se nadále každodenní administrativou a činnostmi, které jsou pro provoz každého vozového parku nezbytné. Dosavadní zkušenosti Arvalu s prodejem této služby již začínají potvrzovat původní předpoklady, že se tato novinka Arvalu stane velice zajímavou pro menší či středně velkou firemní klientelu, ale i pro klienty, kteří disponují vozovým parkem i s více než stovkou vozidel,“ říká Product Manager Arvalu Petr Nigrin.

 

Arval v rámci poskytování služby Arval Outsourcing Solutions garantuje nejen profesionální servis a nadstandardní úroveň zajišťované péče o řidiče, ale dohlíží také nad rámec běžného full service operativního leasingu na dodržování nastavené car policy a tím klientovi umožňuje mít svůj vozový park a náklady na jeho provoz plně pod vlastní kontrolou. Služba Arval Outsourcing Solutions nabízí řešení a pomoc nejen klientům, ale i jejich řidičům, a to v nejrůznějších oblastech souvisejících s užíváním vozu. Velice zajímavou může být pro řidiče možnost jednoduše si sám nakonfigurovat parametry svého nového vozidla a následně je zaslat přímo Arvalu. Account Manager nejen ověří, že řidičem naspecifikované vozidlo je plně v souladu s nastavenou car policy klienta, ale postará se také o veškeré navazující kroky, tj. objednávku vozidla a její potvrzení klientem, následné předání vozu přímo řidiči, dále vyřizování každodenních požadavků a dotazů řidičů až po součinnost při přípravě vozu na jeho vrácení zpět Arvalu.

 

O všem podstatném je po celou dobu trvání nájmu Arvalem informován nejen řidič, ale samozřejmě také zástupce klienta, aby byla vzájemná komunikace co nejefektivnější. Cílem je maximální spokojenost klienta a jeho řidičů.

 

Máte i vy zájem o Arval Outsourcing Solutions?

OZVĚTE SE NÁM!