Nissan Leaf

110 kW Acenta 40 kWh
Vůz do výroby
14 223 Kč 12 690
bez DPH / měsíc
Získat nabídku
48 měsíců
20 000 km/ročně
Služby 
Aplikace My Arval
Arval Assistance
Havarijní pojištění
Pojištění
Servisní údržba a opravy

Specifications

Caracteristics

Počet dveří 
5 dveřový
Převodovka 
Automatická
Rok výroby 
2 019
Počet koní 
150
CO₂ 
cl-A <- 100g/km
Typ paliva 
Elektromobil

Exclusive Optionals

Konektor pro rychlonabíjení s portem CHAdeMO 50 kW, Vzdálené odemčení nabíjecího portu inteligentním klíčem, Inteligentní systém upozornění na vybočení z jízdního pruhu,
Rozpoznávání dopravních značek, Systém upozornění na projíždějící vozidla, Halogenové přední světlomety s LED podpisem, Zadní světla s LED podpisem, Dešťový senzor,
Vyhřívaná vnější zrcátka, Multifunkční volant potažený kůží, e-Pedal, Zadní parkovací kamera, Apple CarPlay®/ Android Auto®, Asistent rozjezdu do kopce

Služby

Aplikace My Arval

Chytrá aplikace, kde najdete vše potřebné. Na jednom místě dostanete informace o vozidlech, aktivních službách i seznam servisních partnerů, archiv dokumentů i užitečné reporty. Pro řidiče také pohodlně i  v mobilní verzi My Arval Mobile.

Arval Assistance

Non-stop asistenční služba vám pomůže v nesnázích, kdy vozidlo vypoví svou službu. Na jedné telefonní lince jsou vám k dispozici operátoři 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pomohou vám v případech poruchy, nehody či vandalismu, a to kdekoliv po celé Evropě.

Havarijní pojištění

Minimalizujeme finanční dopady způsobené poškozením či nehodou vozidla, proto je každý náš automobil havarijně pojištěn. Vy si jen zvolíte míru spoluúčasti.

Pojištění

Povinné ručení a havarijní pojištění v ceně.  Ve splátce je zahrnuto kompletní pojištění – povinné ručení, havarijní pojištění i pojištění všech obvodových skel. Na přání je možné přidat i různá doplňková pojištění, jako například pojištění sedadel, pojištění právní odpovědnosti atd.

Servisní údržba a opravy

S operativním leasingem od Arvalu jezdíte bez starostí a finančních nákladů na údržbu vozu, ve splátce jsou zahrnuty všechny výrobcem předepsané servisní prohlídky i servisní úkony nad jejich rámec.

ZAUJALA VÁS NABÍDKA nebo POTŘEBUJETE NABÍDKU NA MÍRU?

KONTAKTUJTE NÁS - JSME TU PRO VÁS

Pro získání nabídky je nutné mít IČ (není určeno pro soukromé osoby).