My Arval

Mějte informace o svém fleetu stále po ruce

My Arval využívá moderní on-line nástroje, díky kterým se dostanete k požadovaným datům o svém vozovém parku během několika okamžiků.

 

Služba My Arval poskytuje jednoduché, cenné a interaktivní informace nejen pro manažery vozových parků na webových stránkách, ale i přímo pro řidiče prostřednictvím chytré mobilní aplikace.

My Arval je přístupovým bodem pro naše zákazníky, který funguje jako okno k našim nejdůležitějším nástrojům výkaznictví. Poskytuje vám také okamžitý přístup k celé řadě cenných informací pro správce vozového parku nebo pro kontaktní osoby pro finance podle jejich úrovně oprávnění.

My Arval

Základní nástroje pro naše zákazníky:

Sledování nákladů vozového parku
My Fleet Status

My Fleet Status

 

Celá vaše flotila jasně a přehledně.

Snadno dostupné informace týkající se nákladů vašeho vozového parku, struktury flotily, nadlimitních a podlimitních kilometrů, emise CO2 a mnoho dalších užitečných informací na jednom místě.

Jde o online řešení pro vaše výkaznictví, které podpoří vaše každodenní rozhodnutí a opatření v oblasti správy vozového parku. My Fleet Status je výkonná, v reálném čase obnovovaná a citlivá webová aplikace, která nepřetržitě poskytuje online informace. Pomáhá vám s řízením vašeho vozového parku a s řízením vašich celkových nákladů na vlastnictví. Je dostupná kdykoli, kdekoli jste a na všech zařízeních.

Výhody pro vás:

 

  1. Přístup k řadě užitečných informací jednoduše zobrazených na jednom místě
  2. Optimalizováno pro práci na vašem tabletu nebo chytrém telefonu
  3. Možnost rychlého kontaktování Arvalu, ať jste kdekoliv
  4. Chytré aplikace motivující vaše řidiče k bezpečné a úsporné jízdě
  5. Veškeré faktury a jiné finanční informace dostupné na jednom místě

 

Máte zájem o aplikace My Arval?

Kontaktujte nás!