Home > Mobilní aplikace My Arval Mobile

Mobilní aplikace My Arval Mobile

Stáhněte si mobilní aplikaci

My Arval Mobile - interaktivní aplikace, která vám umožní rychlý a snadný přístup k informacím o vašem voze.
 

Stáhněte si aplikaci v App store. Stáhněte si aplikaci v Google Play.

 

Výhody aplikace:

 • přímý kontakt na asistenční službu v případě nehody
 • mapa servisních partnerů
 • zplnomocnění k užívání vozu
 • informace o důležitých termínech (STK, konec smlouvy)
 • a další

 

Šťastné Arval řidičky

S aplikací MY ARVAL MOBILE máte informace vždy po ruce

 

Jak se jednoduše dostat k požadovaným datům o vlastním vozovém parku? Kde přehledně najít smlouvu, ujeté kilometry a další potřebné informace? V aplikaci MY ARVAL MOBILE!

 

MY ARVAL MOBILE je moderní online nástroj, který umožňuje velmi jednoduchý, rychlý a interaktivní přístup ke všem požadovaným datům o vašem vozovém parku, který ocení především řidiči vozidel. A právě jim je samotná aplikace určena. Na výběr jsou v aplikaci dvě jazykové mutace – čeština a angličtina. Naprostou samozřejmostí je pak její funkčnost na nejrozšířenějších mobilních platformách iOS a Android.

Přihlášení do aplikace probíhá jednoduše zadáním emailové adresy a hesla, čímž je garantováno i dostatečné zabezpečení vašich dat. Ihned po přihlášení se zobrazí úvodní obrazovka s nabídkou těch nejdůležitějších informací. Kromě vozidla uživatele poskytuje aplikace i možnost přidání dalšího vozu. Pod informacemi o vozidle je uveden přehled dostupných služeb poskytovaných v rámci operativního leasingu např. informace o palivové kartě, seznam pojistných událostí, údržbě, pokutách a jiné zprávy. Podrobnější obsah jednotlivých informací je specifikován níže.

Na dashboardu úvodní obrazovky se nachází pro řidiče další velice užitečná funkcionalita - sekce Doklady mého vozidla. V ní je možné řidičem jednoduše spravovat a v elektronické formě do aplikace ukládat další potřebné dokumenty. Poslední oblast dashboardu pak tvoří mapa, a pokud byl aplikaci povolen přístup k informacím o aktuální poloze, jsou kromě ní nabízeny  i nejbližší servisní pobočky. V pravém horním rohu se nachází menu všech poskytovaných informací, v levém pak nastavení profilu uživatele, v rámci kterého lze nastavit jazyk a upravit osobní data.

 

Co aplikace MY ARVAL MOBILE nabízí?
 

Níže jsou rozepsány jednotlivé kategorie z nabídky hlavního menu této mobilní aplikace.

 

MOJE VOZIDLO

V této kategorii jsou uvedeny základní informace o vozidle:

 • značka a model vozidla,
 • registrační značka,
 • datum registrace vozu,
 • spotřeba paliva a emise CO2.

Dále zde aplikace poskytuje informace o smlouvě, řidiči a v rámci údajů o vozidle je zde uvedeno také konkrétní nacenění jeho výbavy a příslušenství.

Sekce Poslední záznamy velmi přehledně informuje o ujetých kilometrech, datu poslední údržby, průměrném hodnocení vycházejícím ze statistik o provozu vozu, a také o počtu dnů do vrácení vozidla. Čas vrácení se zobrazuje ještě v samostatné ikonce, kde se zobrazuje přímo konkrétní datum, ke kterému se vrácení vozu vztahuje.

 

MÉ SLUŽBY

Po rozkliknutí této kategorie je zobrazen přehled dostupných služeb a dalších užitečných záznamů.

Tento přehled se skládá z následujících položek:

 • palivová karta,
 • pojistné události,
 • údržba,
 • pokuty,
 • zprávy.

V položce Palivové karty se shromažďují informace o nákupech na čerpacích stanicích, kam spadá nejen nákup pohonných hmot, ale i servisní produkty, dálniční známky apod. V Pojistných událostech se eviduje historie a report škodního průběhu, zatímco v Údržbě je k dispozici evidence všech servisních zásahů včetně konkrétního výpisu ceny, provedených úkonů i názvu servisní pobočky, kde byl uskutečněn servis vozu. Položka Pokuty pak shromažďuje přehled jednotlivých pokut s uvedením nejen jejich čísel, ale i datumů a povah přestupků.

 

V OKOLÍ

Pro správné zobrazení mapy je nutné nejprve povolit aplikaci MY ARVAL MOBILE přístup k údajům o aktuální poloze. Tím se v mapě aplikace zobrazí aktuální poloha uživatele a nejbližší servisní síť.

Dále jsou v aplikaci dostupné doklady od vozidla, do kterých lze uživatelem pomocí fotoaparátu v mobilním telefonu nahrát např. také řidičský průkaz, doklad o registraci vozidla a další.

 

ČASTÉ DOTAZY

Velice užitečnou pomůckou pro řidiče může být sekce častých dotazů, ve které jsou obsaženy nejčastěji kladené otázky a odpovědi k nim, a to z nejrůznějších oblastí (např. doručení a vrácení vozu, údržba, poškození a pojištění, cesta do zahraničí, odkup vašeho vozidla atd.).

 

Celá aplikace MY ARVAL MOBILE byla Arvalem vyvinuta s jediným záměrem, a to poskytovat ještě kvalitnější služby a zvýšit spokojenost nejen klientů, ale zejména jejich řidičů. Komplexnost a jednoduchost používání aplikace je jen jednou z mnoha výhod, kterou Arval opět zvyšuje náskok před konkurencí a potvrzuje roli lídra v oblasti inovací.

Skvělou zprávou pro řidiče je navíc skutečnost, že se aplikace neustále vyvíjí a rozšiřují se její užitečné vlastnosti a funkce.