Domů > Jsem řidičem Arvalu

Jsem řidičem Arvalu

Digitální služby vytvořené na míru pro vás

My Arval Mobile
Přiznejme si to, svůj chytrý telefon máte vždy s sebou. Abychom Vám tedy zjednodušili život, vyvinuli jsme My Arval Mobile, webovou aplikaci pro váš chytrý telefon. Díky ní budete mít v ruce všechny důležité dokumenty pro registraci a pojištění k vašemu vozidlu, stejně jako podrobnosti o vaší smlouvě. Navíc stačí jen kliknout, a můžete kontaktovat Arval.

Zde je stručný přehled toho, co vám My Arval Mobile nabízí:
- přístup k veškeré důležité dokumentaci k vozidlu
- živé mapy s nejbližšími čerpacími stanicemi a autoservisy
- služba pro přímou rezervaci údržby a opravy vašeho vozidla
- archiv všech informací, které jsme vám zaslali
- statistiky jízd

 

mobile.myarval.com**

*lze využít, jakmile je vaše vozidlo na silnici
** v dolní části stránky najdete pokyny, jak přidat My Arval Mobile na svou výchozí obrazovku

 

‘My Arval’
Vše, co je k dispozici na My Arval Mobile, je také na ´My Arval´ Důležitým přínosem je seznam vozidel. Tři měsíce před vypršením vaší smlouvy o nájmu vozidla vás upozorníme, že byste měli začít uvažovat o novém nájmu vozidla. Přes seznam vozidel na ´My Arval´ si můžete snadno zvolit vozidlo, které vám vyhovuje, a vypočítat si výši své platby.

 

Často kladené otázky

Moje uživatelské jméno nebo heslo není správné. Jak se budu moci přihlásit?

Arval změnil postup přihlašování k on-line účtům, aby splňovaly nejnovější standard v právní úpravě o ochraně soukromí. Vaše heslo je proto třeba změnit.

Změňte si své heslo na stráncemyarval.com. Klikněte na "zaslat heslo", pak vyplňte svou obchodní e-mailovou adresu a klikněte na "Odeslat požadavek". Obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla. Nezapomeňte prosím, že na to máte 15 minut.

 

Nemohu najít My Arval Mobile ve svém obchodě s aplikacemi. Kde si mohu aplikaci stáhnout?  

My Arval Mobile je webová aplikace, a není tedy dostupná v obchodech s aplikacemi. Do svého vyhledávače můžete zadat URL mobile.myarval.com a přihlásit se pomocí stejných údajů jako k ‘My Arval’. Přidejte si My Arval Mobile na plochu svého chytrého telefonu podle pokynů v dolní části stránky.