Home > Jsem klientem Arvalu

Jsem klientem Arvalu

Vaše online možnosti

Váš přístup

Jednotné přihlašování: Vaše přihlašovací údaje vám umožní přístup ke všem portálům, na nichž jste zaregistrováni. Jakmile se přihlásíte, jednoduše si vyberete platformy, do nichž chcete vstoupit.

Máte možnost vytvořit si na svém online účtu Arval různé úrovně oprávnění. Můžete tak vytvářet různé role v rámci uspořádání správy vašeho vozového parku. V současné době jsme určili následující role:
- fleet manager, který má právo přístupu ke všem údajům
- kontaktní osoba pro finance, která má právo přístupu k fakturám

Obraťte se na svého account manažera, aby pro vás tyto role vytvořil na vašem online účtu Arval.

Online nástroje Arval
My Arval

My Arval je přístupovým bodem pro naše zákazníky, který funguje jako okno k našim nejdůležitějším nástrojům výkaznictví. Poskytuje vám také okamžitý přístup k celé řadě cenných informací pro správce vozového parku nebo pro kontaktní osoby pro finance podle jejich úrovně oprávnění.

My Arval vám umožňuje přístup ke všemu, co potřebujete, prostřednictvím jediného intuitivního portálu. Zeď sociálních sítí s nejnovějšími zprávami z oblasti automobilového průmyslu a přístup ke všem dostupným portálům. My Arval je pro vás výchozím bodem, z něhož můžete spravovat svůj vozový park. Máte otázku? V My Arval stačí jedno kliknutí, abyste mohli položit otázku svému account manažerovi.

 

K čemu je dobré využívat My Arval?

- Na první pohled budete mít přehled o situaci svého vozového parku
- Monitorujte své náklady v průběhu celého cyklu životnosti díky získávání podrobných informací
- Shromažďujte relevantní informace o všech svých smlouvách
- Získejte úplný obraz ohledně emisí CO2 vašeho vozového parku.

 

My Fleet Status

My Fleet Status

My Fleet Status je výkonná, denně aktualizovaná a citlivá webová aplikace, která nepřetržitě poskytuje informace online. Kdykoli Vám pomáhá se správou vašeho vozového parku a kontrolou nákladů v průběhu celého cyklu životnosti.

Jde o online řešení pro vaše výkaznictví, které podpoří vaše každodenní rozhodnutí a opatření v oblasti správy vozového parku. My Fleet Status je výkonná, v reálném čase obnovovaná a citlivá webová aplikace, která nepřetržitě poskytuje online informace. Pomáhá vám s řízením vašeho vozového parku a s řízením vašich celkových nákladů na vlastnictví. Je dostupná kdykoli, kdekoli jste a na všech zařízeních.

Můžete nastavit různé úrovně oprávnění pro správce vozového parku a také pro roli kontaktní osoby pro finance. Ta může nahlížet pouze do finančních informací.

 

Proč využívat My Fleet Status?

- Na první pohled budete mít přehled o situaci svého vozového parku
- Mějte přehled o svých řidičích a jejich chování
- Shromažďujte relevantní informace o všech svých smlouvách
- Veškeré faktury a jiné finanční informace budou dostupné na jednom místě
- Veškeré ceníky a seznamy možností tříděné podle kategorií
- Můžete si vyžádat dokumenty, údržbu, pronájem vozidel a mnoho dalšího

Náhled aplikací pro řidiče ARVAL
Arval Active Link

Arval Active Link

Arval Active Link je naše nové automatické řešení, které vám nabízí informace o vašem vozovém parku, které potřebujete ke snížení nákladů, zvýšení efektivnosti a zlepšení chování řidičů.

Arval Active Link představuje náš nový vývoj telematiky, což je jedinečné řešení, které může být plně integrováno do jiných produktů a služeb Arval. Tuto na míru utvořenou platformu lze přizpůsobit podle preferencí vašeho vozového parku tak, aby monitorovala a srovnávala efektivnost a výkonnost vozového parku.

Je podpořena naší intuitivní platformou, kterou lze přizpůsobit na míru vašim potřebám, a poskytuje jasná shrnutí důležitých údajů na základ vámi definovaných požadavků. Arval Active Link je plně flexibilní systém s celou řadou možností, z nichž si můžete vybrat na základě potřeb vašeho vozového parku. Vybrané ukazatele lze také měřit u jednotlivých vozidel, podle týmů či v celém vozovém parku.

Proč využívat Arval Active Link?
- Výrazné snížení nákladů na palivo díky lepším jízdním vlastnosti, snížení prostojů, lepší uplatnění daňových slev za najeté kilometry a efektivnější plánování cest.
- Získejte kontrolu díky lepší přehlednosti aktivity vašeho vozového parku
- Větší efektivita vozového parku a omezení neoprávněného využívání vozidel
- Zaznamenávání najetých kilometrů pro soukromé / obchodní účely
- Snížení prostojů díky předběžným upozorněním
- Efektivní monitorování kilometrové výkonnosti oproti smluvní odměně.

 

Arval Mobility Link

Díky Arval Mobility Link můžete snadno řídit svou politiku mobility. Vy i vaši zaměstnanci budete mít vždy přehled o nákladech na mobilitu a o emisích CO2 vztahujících se k různým druhům dopravy.

 

Analytické nástroje Arval

Analytické nástroje Arval vám poskytnou podporu, kterou potřebujete k přijetí těch správných obchodních rozhodnutí na mezinárodní úrovni.

- poskytují mezinárodní konsolidovaný přehled vašeho vozového parku s pohledem do historie
- monitorují klíčové ukazatele výkonnosti vašeho vozového parku
- poskytují srovnání ukazatelů KPI vašeho vozového parku s jinými mezinárodními vzorky firmy Arval.
- modul tržních trendů vám poskytne všechny nejnovější informace ohledně vývoje v odvětví

 

 

Náhled aplikací pro řidiče ARVAL
Často kladené otázky

Moje uživatelské jméno nebo heslo není správné. Jak se budu moci přihlásit?

Arval změnil postup přihlašování k on-line účtům, aby splňovaly nejnovější standard v právní úpravě o ochraně soukromí. Vaše heslo je proto třeba změnit. Vaším novým uživatelským jménem bude vaše obchodní emailová adresa.

Změňte si své heslo na stránce myarval.com. Klikněte na "zaslat heslo", pak vyplňte svou obchodní e-mailovou adresu a klikněte na "Odeslat požadavek". Obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla. Nezapomeňte prosím, že na to máte 15 minut.

 

Proč mi již nejde přihlásit se pomocí mého klientského účtu?

Již nemáme jeden účet na jednoho klienta. Všechny kontaktní osoby mohou získat individuální účet. Obraťte se na svého account manažera, aby vytvořil váš osobní účet.

 

Kde lze vytvořit sestavu a jak lze provést její změny?

Všechny zprávy jsou dostupné přes ´Přehled vozového parku´. Při prvním otevření sestavy se ukážou pouze standardní sloupce. Můžete přidat nebo odstranit sloupce kliknutím pravým tlačítkem myši. Uložte si formát pro další návštěvy klepnutím na 'disk'.

 

Můžete poslat fakturu digitálně mé kontaktní osobě pro finance/na mé finanční oddělení?

Ano, požádejte prosím svého správce účtu, aby to pro Vás zajistil.

Náhled aplikací Arval Smart Experience