Jsem klientem Arvalu

Vaše online možnosti
Arval přihlášení

Jednotné přihlašování a úrovně přístupů

Vaše přihlašovací údaje vám umožní přístup ke všem portálům, na nichž jste zaregistrováni. Jakmile se přihlásíte, jednoduše si vyberete platformy, do nichž chcete vstoupit. Přístupné budete mít rovněž veškeré potřebné dokumenty související s provozem vozu.

Dále máte možnost vytvořit si na svém online účtu Arval různé úrovně oprávnění. Můžete tak vytvářet různé role v rámci uspořádání správy vašeho vozového parku.

V současné době jsme určili následující role:

 • FLEET MANAGER, který má právo přístupu ke všem údajům
 • KONTAKTNÍ OSOBA PRO FINANCE, která má právo přístupu k fakturám
 • ŘIDIČI, přístupová práva s ohledem k užívání vozu


Obraťte se na svého account manažera, aby pro vás tyto role vytvořil na vašem online účtu Arval.

My Arval

My Arval

My Arval je přístupovým bodem pro naše zákazníky, který funguje jako okno k našim nejdůležitějším nástrojům výkaznictví. Poskytuje vám také okamžitý přístup k celé řadě cenných informací pro správce vozového parku nebo pro kontaktní osoby pro finance podle jejich úrovně oprávnění.

My Arval vám umožňuje přístup ke všemu, co potřebujete, prostřednictvím jediného intuitivního portálu. Zeď sociálních sítí s nejnovějšími zprávami z oblasti automobilového průmyslu a přístup ke všem dostupným portálům. My Arval je pro vás výchozím bodem, z něhož můžete spravovat svůj vozový park. Máte otázku? V My Arval stačí jedno kliknutí, abyste mohli položit otázku svému account manažerovi.

Pro Vaše řidiče je určena mobilní aplikace My Arval Mobile, kde naleznou veškeré užitečné funkce spojené s provozem a užíváním vozidla.

 

K čemu je dobré využívat My Arval?

 • Na první pohled budete mít přehled o situaci svého vozového parku
 • Monitorujte své náklady v průběhu celého cyklu životnosti
 • Shromažďujte relevantní informace o všech svých smlouvách
 • Získejte úplný obraz ohledně emisí CO2 vašeho vozového parku.

 

Více informací o My Arval

My Arval
My Fleet Status

My Fleet Status

My Fleet Status je výkonná, denně aktualizovaná a citlivá webová aplikace, která nepřetržitě poskytuje informace online. Kdykoli Vám pomáhá se správou vašeho vozového parku a kontrolou nákladů v průběhu celého cyklu životnosti.

Je dostupná kdykoli, kdekoli jste a na všech zařízeních.

Můžete nastavit různé úrovně oprávnění pro správce vozového parku a také pro roli kontaktní osoby pro finance. Ta může nahlížet pouze do finančních informací.

Aplikace My Fleet Status je součástí My Arval portálu.

 

Proč využívat My Fleet Status?

 • Mějte přehled o svých řidičích a jejich chování
 • Shromažďujte relevantní informace o všech svých smlouvách
 • Veškeré faktury a jiné finanční informace budou dostupné na jednom místě
 • Veškeré ceníky a seznamy možností tříděné podle kategorií
 • Můžete si vyžádat dokumenty, údržbu, pronájem vozidel a mnoho dalšího
Arval Active Link

Arval Active Link

Díky nově nabízenému produktu Arval Active Link dojde k zajištění ještě vyšší efektivity správy vašeho vozového parku. Automatizované a v reálném čase zpracované údaje shromážděné přímo z jednotlivých vozidel zvýší schopnost správce vozového parku monitorovat a kontrolovat TCO (celkové náklady na provoz) jeho flotily vozidel.

Díky Arval Active Link jsou data o Vašem fleetu na dosah, bez ohledu na způsob pořízení daného vozu ( operativní leasing, přímý nákup, ...). Tato významná inovace je odpovědí na potřeby každé rostoucí společnosti.

Skrze jednotné on-line modulární prostředí a praktické reporty Arval Active Link poskytuje monitoring spotřeby paliva, průměrných emisí CO₂, nájezdů km, cestovního času, využití vozidel, jízdního stylu a mnoho dalších údajů.

 

Možná rozšíření:

 • ACTIVE JOURNEY - Vytváření elektronické knihy jízd na základě reálných GPS dat - pozice vozu je nahrána při každém nastartování a vypnutí motoru
 • ACTIVE ROUTING - Služba je doplněna o mapové podklady s možností sledování vozidla v reálném čase - GPS pozice vozu v reálném čase
 • ACTIVE SHARING - Nástroj pro správu poolových/sdílených vozidel - nutno doplnit o RFID čtečku pro identifikaci řidičů


Proč využívat Arval Active Link?

 • Optimalizace nákladů na PHM
 • Lepší monitoring nájezdů km
 • Možnost rychlé lokalizace vozidla
 • Sledování statistik a jízdního stylu řidičů
 • Rozlišení na služební a soukromé cesty řidičů
 • Velké množství dalších funkcionalit

 

Arval Active Link

Arval Active Link
Často kladené otázky
otázky a odpovědi

Moje uživatelské jméno nebo heslo není správné. Jak se budu moci přihlásit?

Arval změnil postup přihlašování k on-line účtům, aby splňovaly nejnovější standard v právní úpravě o ochraně soukromí. Vaše heslo je proto třeba změnit. Vaším novým uživatelským jménem bude vaše obchodní emailová adresa.

Změňte si své heslo na stránce myarval.com. Klikněte na "zaslat heslo", pak vyplňte svou obchodní e-mailovou adresu a klikněte na "Odeslat požadavek". Obdržíte odkaz pro vytvoření nového hesla. Nezapomeňte prosím, že na to máte 15 minut.

 

Proč mi již nejde přihlásit se pomocí mého klientského účtu?

Již nemáme jeden účet na jednoho klienta. Všechny kontaktní osoby mohou získat individuální účet. Obraťte se na svého account manažera, aby vytvořil váš osobní účet.

 

Kde lze vytvořit sestavu a jak lze provést její změny?

Všechny zprávy jsou dostupné přes ´Přehled vozového parku´. Při prvním otevření sestavy se ukážou pouze standardní sloupce. Můžete přidat nebo odstranit sloupce kliknutím pravým tlačítkem myši. Uložte si formát pro další návštěvy klepnutím na 'disk'.

 

Můžete poslat fakturu digitálně mé kontaktní osobě pro finance/na mé finanční oddělení?

Ano, požádejte prosím svého správce účtu, aby to pro Vás zajistil.

Chcete více informací? Máte o služby zájem?

Kontaktujte nás!

Kontaktovat