Informace pro dodavatele

Pokyny pro partnery a dodavatele

Našich dodavatelů a partnerů si ceníme a snažíme se vést profesionální, oboustranně otevřenou komunikaci, která zajistí dodržování pokynů a pravidel partnerství se společností Arval.

Arval nabízí údržbu, opravy a výměny pneumatik pro pronajatá vozidla ve vozovém parku. Nahrazuje automobily, které utrpěly škody na karoserii nebo jež byly poničeny při nehodách. Dodává auta v krátkém časovém rámci a zařizuje jejich pohodlné vrácení.

Vertical Tabs

Údržba, oprava a pneumatiky

Naše technické oddělení vám profesionálně odpoví na vaše dotazy, dojde-li u vašeho vozidla k poškození karoserie, bude-li potřeba opravit či vyměnit sklo. Dále pokud bude potřeba přezout pneumatiky nebo bylo-li vám vozidlo dodáno ve špatném stavu (např. pokud mělo poškozený interiér nebo exteriér apod.) 

Poškození karoserie nebo škody při nehodě

Je nezbytné, abyste se spojili s naším technickým oddělením, pokud došlo k poškození karoserie nebo nehodě u vozu od společnosti Arval. Opravy mohou provádět jen naši obchodní partneři po udělení souhlasu.

Dodání pronajatého vozidla od Arval

Pokud budete potřebovat dodat nové vozidlo Arval, informujte prosím naše nákupní oddělení včas. Aby se dodání odehrálo rychle a hladce, musí ho předem schválit. Pamatujte na to, že je potřeba alespoň tří pracovních dnů, než bude automobil předán řidiči. Arval musí vyřídit osvědčení o pojištění, pokud je potřeba, objednat palivové karty a zaslat vám veškerou potřebnou dokumentaci.

Návrat vozidla Arval

Řidiči rádi vracejí své stávající vozidlo v den, kdy si přebírají vozidlo nové. Pokud si přejete, aby Arval zařídil návrat vozidla, dejte nám prosím telefonicky vědět. Zařídíme, aby bylo rychle vyzvednuto.

Staňte se partnerem!

Arval se snaží nabízet svým klientům a řidičům služby v co nejlepší kvalitě. Proto jsme uzavřeli smlouvy s mnoha dodavateli, kteří splňují jednotné standardy kvality. Vždy rádi uslyšíme, co nám může vaše společnost nabídnout. Chcete-li se stát jedním z našich partnerů a potřebujete v této věci více informací, budeme rádi, když se s námi telefonicky spojíte.