FORMULÁŘ PRO UPLATNĚNÍ PRÁV SUBJEKTU ÚDAJŮ

Arval velice vážně přistupuje k posouzení svých závazků jako správce údajů s hlavní odpovědností a povinností péče o vaše osobní údaje v jeho držení.

K uplatnění vašich práv podle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů vám nabízíme různé způsoby:

  • Pokud máte účet na My Arval nebo jakékoli jiné aplikaci, jako např. My Arval Mobile, máte přístup k osobním údajům, které o vás Arval zpracovává, a možnost některé z nich přímo upravovat.

  • Rovněž se můžete spojit s vaším běžným kontaktním místem v Arvalu.

Tímto vás vybízíme, abyste vyplnili níže uvedený formulář Žádosti subjektu údajů, který napomůže Arvalu při přesné identifikaci vašeho požadavku. V závislosti na předmětu žádosti se maximálně vynasnažíme, abychom vám odpověděli co nejdříve, a to nejpozději do 30 dnů ode dne podání vaši žádosti. Během této lhůty vás může Arval kontaktovat a požádat o další informace k identifikaci nebo o další vysvětlení vašeho požadavku. V případě, že budeme mít problém vám odpovědět včas z důvodu určitých technických záležitostí, budeme vás o tom odpovídajícím způsobem informovat.

Zatím si, prosím, prostudujte “Oznámení Arval o ochraně osobních údajů”, které naleznete na našich internetových stránkách.

O ochranu vašich osobních údajů se skutečně staráme.

S pozdravem,

Váš Arval

 

 

Údaje o mé totožnostiMé kontaktní údaje


Můj požadavek


Pole označená hvězdičkou * jsou povinná.