Doporučte zánovní vůz od Arvalu a získejte za to nový iPhone SE!

Získejte iPhone za doporučení svému známému!

ARVAL CZ od roku 2016 provozuje portál www.rocnivozyprodej.cz, který je úzce zaměřen na prodej zánovních vozů ze skončeného operativního leasingu. A nyní přichází se skvělou akcí, v rámci které za doporučení vašeho známého můžete získat nový iPhone SE.


O tom, jaké výhody s sebou nesou zánovní vozy ze skončeného operativního leasingu si můžete přečíst v našem minulém článku >> Roční vozy a jejich nedoceněné výhody <<. Konkrétní nabídku vozidel, mezi kterými najdete značky jako Audi, Škoda i Toyota, si můžete prohlédnout zde.

Víte tedy o někom, kdo právě rozmýšlí o koupi zánovního ročního vozu s jasnou historií? Zkuste mu doporučit zánovní vozy od ARVAL. A pokud dojde k realizaci nákupu, získáte jako doporučující nový iPhone SE!

 

Jak doporučit svého známého?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář, do kterého zadáte své kontaktní údaje a následně pak email na zájemce o vůz. Tomu pak odejde automatická zpráva a pokud bude mít opravdu zájem a dojde k uzavření obchodu, získáte od nás nový iPhone SE 16 GB, jako dárek za to, že jste pomohli obchod zprostředkovat.

 

 

 


CHCI DOPORUČIT SVÉHO ZNÁMÉHO