Arval reference

Zkušenosti našich klientů

PepsiCo CZ

Délka spolupráce:
od roku 2004

Produkt:
Full servis operativní leasing 

O tom, jak probíhá spolupráce mezi ARVAL a jedním z největších distributorů nealkoholických nápojů PepsiCo CZ, která je součástí mezinárodní společnosti PepsiCo Inc, se rozpovídal komerční ředitel PepsiCo pro Českou i Slovenskou republiku Josef Neumann.

 

 

 

ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE

Délka spolupráce:
od roku 2007

Produkt:
Full servis operativní leasing + tankovací karty


Na spolupráci s ARVAL nejvíc oceňuji snahu hledat řešení, která by vyhovovala našim potřebám, a také osobní přístup. Myslím, že pro nás, jako pro zákazníka, je dobré společnost ARVAL vytváří na trhu zdravou a důležitou konkurenci ostatním hráčům. Nabízí moderní služby spojené s provozem vozového parku za dobrých obchodních podmínek, což nám umožňuje efektivní řízení vozového parku, a to přináší důležitou úsporu nákladů.


Tomáš Sova
Head of Procurement and PMO

Arval reference - Tomáš Sova
Arval reference - Rastislav Dobrovodský

DANONE

Délka spolupráce:
od roku 2016

Produkt:
Operativní pronájem a Short Term Lease

 

Komplexní nabídka a vysoká kvalita poskytovaných služeb je pro nás zásadní, stejně tak jako spolehlivost, která je u ARVAL samozřejmostí. Za celou dobu spolupráce jsme neměli jediný problém, naopak se nám v některých oblastech, jako je například administrativa okolo vozového parku, více uvolnili ruce.

 


Rastislav Dobrovodský
Car fleet manager

STAHLGRUBER CZ

Délka spolupráce:
od roku 2015

Produkt:
Full servis operativní leasing osobních  vozů

 

Musím ocenit přehlednou a jasnou nabídku při zpracování požadavků, rychlou a jasnou komunikaci, individuální přístup. A v čem nám společnost ARVAL nejvíc pomáhá? Z počátku to byla možnost srovnání s konkurenčními nabídkami u stejného, nebo podobného produktu. V průběhu prvních dvou let vzájemné spolupráce jsme si zvykli na nadstandardní servis a operativní přístup při řešení jednotlivých případů. Musím vyzvednout vysokou úroveň komunikace jak při řešení běžné agendy, tak speciálních požadavků. Aktuálně využíváme produkt „Operativní leasing" osobních vozů. Výhodou jsou jasné náklady na provoz a servis v průběhu kontraktu a rychlé řešení neobvyklých událostí. Většinu smluv uzavíráme na 3 roky se zajištěním kompletního servisu.

 

Viktor Trdlica
Obchodní ředitel

Arval reference - Viktor Trdlica