Home > Arval Outsourcing Solutions

Arval Outsourcing Solutions

Využijte pomoc našeho týmu, který Vám nabídne vhodné řešení pro každou situaci

Hoďte za hlavu své každodenní starosti se správou a provozem vašeho vozového parku, o který se vám postaráme my zajištěním podpory přímo pro vaše řidiče.

 

Provoz vozového parku je náročná činnost. Manažeři vozových parků jsou v současnosti pod neustálým tlakem, aby udržovali požadovanou výkonnostní úroveň, prováděli kontrolu nákladů na využívání a provoz firemních flotil a také zajišťovali podporu svým řidičům. Je to spousta věcí, které je třeba skloubit!

 

Pokud budete potřebovat nějakou pomoc, prostřednictvím služby Arval Outsourcing Solutions vám zajistíme potřebnou podporu týmu našich odborníků. Ti jsou připraveni pomáhat přímo vašim řidičům, spravovat související administrativu a řešit každodenní provozní záležitosti. To vám umožní zaměřit se více na strategické oblasti vašeho vozového parku. Tato služba zahrnuje tři oblasti:

 

Core Outsourcing Solutions

Jedná se o základní balíček, který vašim řidičům poskytuje veškerou pomoc potřebnou během procesu objednávání nového vozidla probíhajícího i v době, kterou váš řidič tráví třeba právě za volantem svého vozu.

 

Fleet Administration Support

V rámci tohoto balíčku vám jsme schopni poskytnout další pomoc v podobě správy vašeho vozového parku. Může být šitý přímo na míru vašim potřebám tak, aby byl v souladu i s vaší Car Policy. Ze dne na den vám pomůže zbavit se přesně takového množství administrativní zátěže, jak vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Legacy Fleet Management

Můžeme vám pomoci také se zajištěním hladkého přechodu vašeho stávajícího vozového parku od jiné leasingové společnosti do Arvalu. Výhodou je, že v budoucnu můžete mít vše, co souvisí se správou vašeho vozového parku, centralizováno v rámci jednotných pravidel.

 

Zpět do nabídky našich služeb - klikněte ZDE

Ilustrační obrázek - racek