Arval Outsourcing Solutions

Arval Outsourcing Solutions

Arval naslouchá potřebám svých klientů a dokáže na ně rychle reagovat. I to bylo důvodem vzniku služby Arval Outsourcing Solutions, která tvoří jakousi nadstavbu klasickému operativnímu leasingu.

Tato služba je velice žádaná klienty, kteří preferují komplexní outsourcing služeb týkajících se nejen správy vozového parku, ale také související podpory zajišťované přímo pro řidiče a nechtějí nebo nemohou věnovat svůj čas a zdroje mimo hlavní oblast svého podnikání.

V rámci této služby dokáže Arval klientovi efektivně nastavit veškeré procesy spojené s provozem fleetu. Patří sem zejména nastavení car policy a stanovení jasných pravidel, na jejichž dodržování Arval následně dohlíží a tím svým klientům garantuje, že budou mít veškeré náklady vynaložené na provoz vozového parku plně pod kontrolou. Dále služba Arval Outsourcing Solutions poskytuje každodenní podporu, pomoc a informovanost řidičům. Klientům tak umožňuje se plně soustředit jen na své podnikání.  

Služba Arval Outsourcing Solutions je určena nejen malým a středně velkým podnikům bez Fleet Managera, ale ukazuje se, že je znatelným přínosem i pro velké podniky, u kterých s nárůstem počtu vozidel ve flotile úměrně narůstá také náročnost správy fleetu a tím i času, který je nezbytné fleet managementu věnovat.

 

Výhody pro vás:

  1. Úspora času a finančních prostředků

  2. Efektivita a komplexnost poskytovaných služeb

  3. Náklady na fleet management plně pod kontrolou

  4. Administrativa zajišťována Arvalem

  5. Garance plné podpory řidičům

  6. Možnost plně se věnovat svému podnikání
Outsourcing

Máte zájem o OUTSOURCING vozového parku?

Kontaktujte nás!