Jaký je ARVAL jako zaměstnavatel?

Jaký je ARVAL jako zaměstnavatel? Posuďte sami!

Hledáte novou práci? A nechcete zkusit pracovat v ARVAL CZ v krásné budově Gemini, kterou najdete v Praze na Pankráci? Pojďte si přečíst o tom, jak to u nás chodí!

Nejdříve bychom vás rádi seznámili s naší společností a jejím původem. Česká pobočka ARVAL CZ je součástí velké mezinárodní skupiny ARVAL, a ta je dceřinou společností bankovní skupiny BNP Paribas. Jedná se tedy o silnou a atraktivní značku, která u nás působí už od roku 2003. Založení ARVAL však bylo již v roce 1989 ve Francii. V rámci služeb operativního leasingu a fleet managementu se ARVAL opravdu daří, proto společnost také každým rokem roste. Což dokazuje i aktuální číslo 1 000 000 vozidel ve správě společnosti po celém světě. V České republice se přibližujeme rychle k hranici 20 000 vozidel.

 

Angažujeme se ve sportovním i charitativním odvětví!

Silná pozice a atraktivnost značky však není zdaleka jediným důvodem proč v ARVAL pracovat. Zaujme jistě i neformální, dynamické a otevřené prostředí, které aktuálně okupuje více než 100 nadšenců. ARVAL jako značka podporuje nejrůznější sporty, především pak tenis a golf, což se jistě odráží i na firemní kultuře. Nechybí ani lidská stránka společnosti, v rámci které se ARVAL dlouhodobě věnuje podpoře charitativních, zdravotních i ekologických organizací, mezi které patří např. Český červený kříž, Člověk v tísni, Nadační fond La Vida Loca, Elpida, Dobrý anděl a další.

Jak jsme již výše zmínili, aktuálně ARVAL sídlí na Pankráci v moderní office budově Gemini. Musíme však zmínit, že na jaře 2018 se plánujeme stěhovat do nových prostor, o kterých se bude s obdivem ještě dlouho mluvit. Naše nové kanceláře se však právě budují, a jediné co můžeme zatím prozradit, je to, že budou také na Pankráci, a že už se na ně velmi těšíme!

 

Pro každého našeho zaměstnance máme spoustu benefitů

Naším interním cílem je, aby byl každý zaměstnanec spokojený a podával tak skvělé výkony. Proto za jeho elán a nasazení nabízíme spoustu benefitů, které jsme rozdělili na materiální, rozvojové a rozmazlovací.

Materiální benefity v ARVAL bereme jako samozřejmost. Adekvátní plat, který je vždy začátkem měsíce na účtu. K platu se pak vážou nejrůznější bonusy a odměny za mimořádné výkony. Naši zaměstnanci od nás dostávají také stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění. Naprostou samozřejmostí jsou pak výhodné slevy na naše produkty operativního leasingu i akce našich obchodních partnerů.

Vzdělávací benefity jsou ARVALU také důležité, protože nechceme, aby naši zaměstnanci tzv. zakrněli. Naopak se snažíme o rozvoj jejich potenciálu a dovedností. Zájemcům tedy velmi rádi přispějeme na výuku jazyků, zajistíme nejrůznější školení a tréninky všeho druhu (IT, obchod, komunikace atd.). Nebojíme se ani workshopů z oblastí jako je zdraví, móda, antistress a další. Stručně řečeno, nebráníme se opravdu ničemu.

Rozmazlovací benefity jsou naší specialitou, na které si dáváme opravdu záležet. Našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené, a to jako minimum, protože čím déle u nás pracuješ, tím víc máš možnost odpočívat. A to není všechno! 4 dny sick days v případě, že vás přemůže rýma, a pokud je potřeba řešit nějaké rodinné důvody či cokoliv jiného, potěší vás flexibilní pracovní doba a u většiny pozic také možnost home office. Abychom udrželi dobrou atmosféru týmu, snažíme se o stmelování party v rámci teambuildingů a nejrůznějších oslav a sportovních akcí. Na to určitě upozorni doma, protože jde o plnění pracovních povinností, které trvají dost často až do pozdních večerních hodin! :-)

V ARVAL věříme, že ve zdravém těle zdravý duch, proto dopřáváme našim zaměstnancům pravidelné lehké protažení a cvičení přímo na pracovišti, ovoce až pod nos, vodu a pro ospalce dobrou a kvalitní kávu.


Líbí se vám naše benefity?
Podívejte se na nabídku volných pozic v ARVAL a dejte nám o sobě vědět!