Arval Booking

ARVAL BOOKING. NOVÁ SLUŽBA, KTERÁ POHODLNĚ ŘEŠÍ PŘEZUTÍ PNEUMATIK

Nacházíme se v 21. století, kdy už hromadu zažitých postupů a služeb řešíme online za pomoci smartphonů, tabletů a počítačů. ARVAL proto nespí na vavřínech a přichází s novou službou ARVAL BOOKING.

 

Technologické trendy jsou pro ARVAL důležité, chceme totiž svým klientům poskytnout ten nejlepší a nejpohodlnější servis. A proto jsme také vyvinuli služby ARVAL BOOKING, která klientům umožní online objednání na sezónní výměnu pneumatik. 

 

Rezervujte si termín přezutí pneumatik online!

Výhodou služby ARVAL BOOKING je online rezervace termínu pro přezutí pneumatik vašeho vozu. Aktuálně ARVAL nabízí možnost online rezervace u smluvního dodavatele 4fleet, intenzivně však pracuje na rozšíření sítě dodavatelů, což potvrzuje i Purchase Manager Arvalu – Tomáš Masopust.

 

Jak probíhá online rezervace přezutí pneu?

Do rezervačního systému se naši klienti mohou příhlásit zde >> ARVAL BOOKING <<, stačí zadat registrační značku vozu, číslo mobilního telefonu a e-mailovou adresu. Na zadané číslo vám poté přijde ověřovací kód, díky kterému se dostanete přímo do systému, kde už si vyberete vámi zvolený termín pro rezervaci. Po vybrání termínu obdržíte potvrzení o rezervaci, a to jak na mobilní telefon, tak na vaši e-mailovou adresu. Velkou výhodou je, že termíny lze vybírat s dostatečným předstihem, můžete se tedy tak pohodlně vyhnout návalu a frontám v sezónním období. Platí zde tedy pravidlo, že čím dříve se objednáte, tím širší bude výběr termínu. Obecně platí, že sezónní období nastává před 1.listopadem, kdy může být čekací doba i tři týdny. Proto se nezapomeňte objednat včas.